В облраді обіцяють до квітня відкрити відділення онкодиспансеру

В облраді обіцяють до квітня відкрити відділення онкодиспансеру

Роботи тривають два роки.

Поліклінічне відділення обласного онкологічного диспансеру, що буде розміщуватись в новій прибудові, має запрацювати у квітні поточного року. Про це повідомили у пресслужбі облради із посиланням на голову Володимира Ширму.

«За два роки у закладі зведено нову прибудову, де повністю виконано роботи з термосанації. Також повністю утеплили й головну будівлю диспансеру. У новобудові вже підведено всі комунікації, зокрема система опалення, каналізація, вентиляційна система, електропостачання тощо. Завершуються ремонти у кімнатах», ‒ повідомив Ширма.

За його словами, у березні та квітні почнуть облаштовувати приміщення всередині. До кінця року за кошти державного бюджету мають також завершити реконструкцію решти відділень онкодиспансеру.

Окрім поліклініки у новій добудові працюватимуть операційно-амбулаторне, ендоскопічне та хіміотерапевтичне відділення. На роботи з реконструкції онкологічного диспансеру з обласного бюджету витратили майже 30 млн грн.

Нагадаємо, що школу у Пулині відремонтують за понад 12,5 мільйонів. На ремонт житомирського дитсадочка витратять майже 16 мільйонів.

Leave a Comment