Начальника управління житлового господарства Житомирської міськради поновили на посаді

Начальника управління житлового господарства Житомирської міськради поновили на посаді

За рішенням суду.

Колишнього начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради Юрія Мостовича, якого підозрювали у отриманні хабара в розмірі 1 тис. дол. США, поновили на посаді за рішенням Житомирського окружного адміністративного суду. Про це йдеться у реєстрі судових рішень.

Адвокат Мостовича апелював до того, що станом на сьогодні вину екс-начальника управління не доведено. А саме підозра у злочині та затримання правоохоронцями стало причиною звільнення його з посади. Окрім цього, розпорядження про його звільнення було підписане у день, коли Мостович офіційно перебував у відпустці. Суд визнав цей факт порушенням Кодексу законів про працю.

«Визнати протиправним та скасувати розпорядження Житомирського міського голови №761 від 26.07.2019 про припинення служби в органах місцевого самоврядування та звільнення ОСОБА_1 з 29.07.2019 з посади начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради. Зобов’язати Житомирську міську раду поновити ОСОБА_1 на посаді начальника управління житлового господарства Житомирської міської ради з 29.07.2019. Зобов’язати Житомирську міську раду нарахувати та виплатити на користь ОСОБА_1 середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 29.07.2019 до 12.11.2019», – йдеться у рішенні суду.

Частина рішення про відновлення на посаді та виплату зарплати за період вимушеного прогулу, зазначається в документі, має бути виконана невідкладно.

Як повідомили «Вголос.Zt» у прокуратурі Житомирської області, суд лише приступив до розгляду справи Юрія Мостовича за підозрою у отриманні хабара.

Нагадаємо, що Юрія Мостовича призначили начальником управління житлового господарства 1 жовтня 2018 року. За рішенням суду його відсторонили від посади 10 травня 2019 року.

Leave a Comment