Начальниця відділу Житомирстандартметрології систематично отримувала хабарі, – СБУ

Начальниця відділу Житомирстандартметрології систематично отримувала хабарі, – СБУ

Від приватних підприємців декількох областей.

Співробітники СБ України викрили на систематичному отриманні хабарів керівника одного зі структурних підрозділів державного підприємства «Житомирстандартметрологія. Про це повідомила прес-група УСБ України в Житомирській області.

«Оперативники спецслужби встановили, що начальниця одного з відділів держпідприємства налагодила механізм отримання неправомірної вигоди від приватних підприємців за позачергове проведення досліджень щодо відповідності продукції технічним вимогам та оформлення сертифікатів якості. Вартість таких «послуг» становила у середньому до 10 тисяч гривень за одне дослідження залежно від складності робіт. За інформацією СБУ до «клієнтської бази» чиновниці входили не лише місцеві мешканці, але й комерсанти із Київської, Чернігівської та Сумської областей», – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці затримали жінку на робочому місці під час передачі чергового хабара у розмірі 5 тисяч гривень від приватного підприємця з Київщини.

У межах відкритого кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України триває досудове розслідування. Наразі вирішується питання щодо оголошення затриманій про підозру в скоєнні злочину та обрання міри запобіжного заходу.

Нагадаємо, Житомирщина: держінспектор митного контролю вимагав від підприємця хабар. На Житомирщині викрили посадовця фіскальної служби, який систематично отримував «хабарі» від підприємців.

 

Leave a Comment