Житомирщина: держінспектор митного контролю вимагав від підприємця хабар

Житомирщина: держінспектор митного контролю вимагав від підприємця хабар

 Триває досудове розслідування.

На Житомирщині державного інспектора митного контролю підозрюють в одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Житомирської області.

«Установлено, що головний спеціаліст відділу екологічного контролю (нагляду) на митній території Державної екологічної інспекції Житомирської області, використовуючи службове становище, вимагав та одержав від представника приватного товариства неправомірну вигоду на загальну суму 4 тис. грн. До того ж, діючи за розробленою схемою, державний інспектор насправді не оглядав саму продукцію, призначену для експорту, як передбачено вимогами чинного законодавства. Натомість приймав рішення про проведення контролю на підставі сканованих документів підприємства-експортера, які одержував у форматі електронних повідомлень», – йдеться у повідомленні.

Викрили незаконні оборудки співробітниками відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки в області. Під процесуальним керівництвом прокуратури області проводиться досудове розслідування. Наразі, за погодженням із процесуальним прокурором, особі повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 368 КК України.

Нагадаємо, на Житомирщині викрили посадовця фіскальної служби, який систематично отримував «хабарі» від підприємців. У Житомирі на хабарі у 20 000 гривень затримали керівника філії «Військторгсервісу».

Leave a Comment