Нардеп Розенблат придбав ще одну земельну ділянку у Німеччині

Нардеп Розенблат придбав ще одну земельну ділянку у Німеччині

Покупка обійшлася обранцеві у понад 300 тисяч гривень.

Народний депутат України Борислав Розенблат наприкінці листопада придбав земельну ділянку у німецькому Дортмунді. Інформацію про такі “суттєві зміни у своєму майновому стані” він надав Національному агентству з питань запобігання корупції.

Земельну ділянку народний обранець придбав 26 листопада цього року. На час придбання нерухомості її вартість становила 307 тис. 689 грн.

Згідно із документом, Борислав Розенблат купив половину земельної ділянки. Хто придбав решту землі — у декларації депутата не зазначається. Відомо лише, що продала цю землю обранцеві юридична особа, зареєстрована у місті Дортмунд.

До слова, саме у Дортмунді зареєстрована фірма “І. С. Р. Інтернешнл”, кінцевим бенефіціарієм якої є, згідно із декларацією, саме Борислав Розенблат. Крім новопридбаної землі, нардеп уже має в Дортмунді житловий будинок площею 270 квадратних метрів та земельну ділянку площею майже 12 соток.

Нагадаємо, що у своїй декларації Борислав Розенблат задекларував понад два мільйони прибутку та новий будинок у Німеччині.  Фірма, яка належить дружині та сестрі народного депутата отримала з бюджету міста кошти на ремонт дощової каналізації у Житомирі.

Leave a Comment