Соратника Ткачука призначили директором “Житомиртанспорту”

Соратника Ткачука призначили директором “Житомиртанспорту”

Депутат Фурлет опікуватиметься комунальним транспортом.

Міський голова Сергій Сухомлин своїм розпорядженням призначив депутата міськради від БПП Івана Фурлета на посаду директора комунального підприємства “Житомиртранспорт”. Клопотання про призначення Фурлета директором підписав його колега по “Демальянсу”, профільний заступник міського голови Дмитро Ткачук.

“Розглянувши клопотання заступника міського голови з питань діяльності виконавчих  органів  ради  Ткачука Д. Г.  від  22.11.16  № 26/858,  заяву  Фурлета І. В., відповідно до статті 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 65 Господарського кодексу України, призначити з 1 грудня 2016 року Фурлета Івана Володимировича на посаду директора комунального підприємства «Житомиртранспорт» Житомирської міської ради та укласти з ним контракт на термін з 01 грудня 2016 року по 30 листопада 2018 року, що додається”, – йдеться у розпорядженні міського голови.

Нагадаємо, що по вулиці Малікова курсуватиме шість тролейбусів. Житомирське ТТУ закупило дроти для тролейбусної лінії по Малікова у фірми зі статутним капіталом у одну тисячу гривень.

Leave a Comment