«Народний контроль» Житомирщини закликає не скасовувати мораторій на експорт лісу

Житомирський  обласний осередок  «Громадський рух «Народний контроль» з метою захисту лісових ресурсів України закликає депутатів усіх рівнів звернутися до Верховної Ради щодо збереження мораторію експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді. З відповідною заявою виступила голова Житомирської обласної організації ГР «Народний контроль» Світлана Пахольчук:

«Житомирський обласний осередок  «Громадський рух «Народний контроль» стурбований ситуацією, що склалася навколо мораторію на експорт лісоматеріалів у необробленому вигляді. ВРУ прийняла Закон «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді. Фактично, ним було встановлено мораторій на експорт необробленої деревини.

Проте, на сьогодні існує загроза того, що мораторій, який приніс чимало позитивних результатів, може бути скасований Верховною Радою України

Скасування мораторію призведе до наступних негативних наслідків:

1)      триватиме варварська вирубка українських лісів;

2)      зросте контрабанда деревини та корупція при її експорті;

3)      працівники деревообробних підприємств втратять робочі місця.

З метою захисту лісових ресурсів України, розвитку деревообробної промисловості, наповненні державного бюджету, подальшого створення робочих місць просимо направити Звернення депутатів усіх рівнів рад до Верховної ради України не скасовувати в будь-якій формі існуючу заборону (мораторій)експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді, яка встановлена Законом «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів» щодо тимчасової заборони експорту лісоматеріалів у необробленому вигляді».

Голова Житомирської обласної організації ГР «Народний контроль» Світлана Пахольчук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *