В обласній лікарні відкрили терапевтичне відділення для «чорнобильців» та учасників АТО

В обласній клінічній лікарні ім. О. Ф. Гербачевського 14 грудня відкрили спеціалізоване терапевтичне відділення для постраждалих від аварії на ЧАЕС та учасників АТО. На реконструкцію, капітальний ремонт, меблі, медичне обладнання  для  даного  відділення, яке розраховано на 40 ліжко-місць, з обласного бюджету за 2015 – 2016 роки було виділено більше 6 млн грн. Кожна палата має телевізор, холодильник, кондиціонер, які придбані за кошти благодійників, депутатів обласної та міської рад. Про це повідомила прес-служба обласної ради.

«За попередніми оцінками терапевтичне відділення має бути найкращим в Україні. Воно повністю оснащено та укомплектовано. У відділенні медикаменти будуть за зниженими цінами, для цього з обласного бюджету у наступному році буде виділено 1,5 млн грн, харчування коштуватиме у межах 30 грн на добу. В цьому році від перевиконання обласного бюджету на галузь охорони здоров’я було виділено більше 116 млн грн, з них 57 млн грн спрямовано на лікарню ім. О.Ф. Гербачевського. Сподіваємося, що до кінця року ми ще придбаємо новий комп’ютерний томограф і відкриємо лабораторне відділення. Хочу зазначити, що пару років тому ця лікарня не була навіть акредитована, і сьогодні, вкладаючи значні гроші, маємо зробити, аби жителі області отримували якісні медичні послуги і фахове лікування», – сказав голова обласної ради Володимир Ширма.

Головний лікар Богдан Леськів подякував усім, хто долучився до відкриття цього відділення. Голова обласної ради вручив відзнаки тим, хто допоміг відкрити відділення. Зокрема,  грамотами обласної ради та цінними подарунками відзначено завідуючу терапевтичним відділенням лікарні Наталію Корендович, директора обласного благодійного фонду «Хлібний дім» Аркадія Маргуліса, голову обласної організації «Дзвони Чорнобиля» Леоніда Антонюка, учасника ліквідації аварії на ЧАЕС Сергія Гнітецького. Також Володимир Ширма вручив Подяку та іменний годинник головному лікарю Богдану Леськіву. Голова обласної організації «Дзвони Чорнобиля» Леонід Антонюк своєю чергою вручив Володимиру Ширмі медаль «За благодійність».

Нагадаємо, голландці передали обласній лікарні сучасне відеоендоскопічне обладнання. У Житомирі представили книгу про Чорнобильську трагедію.

Автор фото: прес-служба обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *