Настоятелю Михайлівського собору присвоять звання  «Почесний громадянин міста Житомира»

Настоятелю Михайлівського собору присвоять звання «Почесний громадянин міста Житомира»

За багаторічне самовіддане служіння громаді.

Настоятелю Свято-Михайлівського кафедрального собору Бойку Богдану Євгеновичу хочуть присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира». Відповідний проект рішення оприлюднили на сайті міської ради.

«Присвоїти звання «Почесний громадянин міста Житомира» за багаторічне самовіддане служіння громаді міста Житомира, просвітницьку та волонтерську діяльність: Бойку Богдану Євгеновичу настоятелю Свято-Михайлівського кафедрального собору. Вручення посвідчення та нагрудного знаку «Почесний громадянин міста Житомира» провести в урочистій обстановці», – йдеться у документі.

До слова, протоієрей Богдан Євгенович Бойко народився 3 вересня 1962 року на Львівщині у сім’ї робітників. Має освіту інженера-будівельника автомобільних шляхів. Крім того, навчався у Луцькій Духовній семінарії, у Християнській Академії у Польщі. Закінчив магістратуру Національного університету «Острозька академія» за спеціальністю магістр богослів’я, аспірантуру Інституту Філософії НАН України. Захистив дисертацію, отримав ступінь кандидата історичних наук в царині релігієзнавства.

Нагадаємо, настоятель Свято-Михайлівського кафедрального собору міста Житомира отець Богдан Бойко готовий замінити звичайний паспорт-«книжечку» на ID-картку. Хоча разом із тим називає перехід на новий формат документів частиною моральної підготовки до пришестя антихриста. Про це священнослужитель розповів кореспонденту «Вголос.zt».

Leave a Comment