Новий головний архітектор Житомира протягом року заробив 26 тисяч, а задекларував понад півмільйона готівкою   

Новий головний архітектор Житомира протягом року заробив 26 тисяч, а задекларував понад півмільйона готівкою  

Місто отримало нового архітектора.

Посаду головного архітектора Житомира обійматиме 40-річний Юрій Безбородов. Таке рішення прийняла конкурсна комісія виконавчого комітету Житомирської міської ради. Про це повідомила прес-служба міської ради.

Відповідно до декларації за 2016 рік, останнє місце роботи Безбородова – ТОВ “Лавиком Плюс”. Тут протягом минулого року він заробив лише 26 тис. 400 грн. Не дивлячись на це, Юрій Олександрович позичив «третім особам» 117 тис. грн. Крім того, 672 тис. грн Безбородов задекларував готівкою.

«Юрій Безбородов народився в місті Шостка Сумської області. Після навчання працював у архітектурній майстерні «Архтель», що у Харкові. Майже п’ять років трудився архітектором у Москві, де займався проектуванням приватного житла, житлових та торгово-розважальних комплексів. Повернувшись до Києва, працював у англійській архітектурній фірмі «Сіферт Архітект», а також рік – головним архітектором у КП «Київське Інвестиційне Агентство»», – повідомили у прес-службі міської ради.

Нагадаємо, міський голова Житомира Сергій Сухомлин звільнив із займаної посади головного архітектора міста Євгенію Черкасову 4 липня цього року. Перед цим він  запропонував головному архітектору написати заяву на звільнення.

Leave a Comment