Навіщо і як застосовують крапельне зрошення для збалансованого поливу

Навіщо і як застосовують крапельне зрошення для збалансованого поливу

Агромагазин «Kapelka.com.ua»

Автоматичне крапельне зрошення (https://kapelka.com.ua/kapelnoe-oroshenie/) – економічний і малотрудоємний полив, який оптимально підходить для всіх типів клімату. Своєю появою на ринку дана система викликала справжній фурор серед садівників аматорів і професійних аграріїв. Монтаж крапельного зрошення дозволяє в кілька разів знизити витрати води, а процес поливу проходить практично без участі людини.

Навіщо застосовують крапельне зрошення: переваги технології

Як і будь-який інший речі, крапельне зрошення теоретично має якісь мінуси, але їх дуже складно назвати. Натомість цього плюсів технології набагато більше. це:

  1. Використання меншого обсягу води за рівний проміжок часу при порівнянні з поливом з шланга. З установкою автоматичного поливу вода буде повністю поглинатися рослинами, а не випаровуватися на сонці.
  2. Точна локалізація області зрошення. Це не просто економно, але і вельми непогано вирішує завдання мульчування грунту.
  3. Ефект дощування. При краплинному поливі рослини поливаються за принципом дощу. Це сприяє збереженню природної структури грунту, позитивно позначається на розвитку рослин, позбавляє від необхідності частого розпушування.
  4. Простота установки. У кожному наборі є все необхідне – шланг для краплинного поливу (https://kapelka.com.ua/oroshenie-i-poliv/), стрічки з емітерами, фітинги та затискачі. Окремо доведеться купити тільки розпилювачі і насосне обладнання, якщо в якості джерела води буде використовуватися не накопичувальна ємність, а свердловина або колодязь.
  5. Відсутність необхідності в дорогому обслуговуванні. Досить прочищати фільтри і отвори стрічки від дрібнофракційних забруднень.

При цьому крапельний полив може підключатися до будь-якого джерела – центрального водопостачання, криниці, свердловини і навіть річці.

Від чого залежить вартість набору для краплинного поливу і де його краще купити

Вартість набору для краплинного поливу безпосередньо залежить від бренду виробника і комплектації. Дорожче обійдеться набір, де в складі є регулятор тиску, насоси, фільтри, впускні і випускні клапани. Але це все компенсується тим, що відпадає необхідність купувати всі ці елементи окремо, що несе за собою ще більші витрати.

Дешевше купувати набір крапельного поливу в інтернеті. У магазині Капелька представлений широкий асортимент обладнання для автоматичного зрошення від всіх відомих брендів за доступними цінами.

Leave a Comment