Як працюють регулятори тиску води і для чого вони потрібні?

Як працюють регулятори тиску води і для чого вони потрібні?

АГРОМАГАЗИН «Agrolavka.com.ua»

Замислившись над установкою крапельного зрошення, варто заздалегідь розрахувати всі ризики, обміркувати розміщення важливих елементів системи. Багато аграрів і садівникыв аматори, і абсолютно необдумано відмовляються від установки регулятора тиску. В результаті цього в системі можливі несправності, знижуються експлуатаційні можливості.

Навіщо і для чого потрібен регулятор тиску води в системі поливу

Регулятор тиску води (https://agrolavka.com.ua/g2004280-tajmery-regulyatory-davleniya) в системі поливу на ділянці встановлюється для реалізації наступних завдань:

  1. Стабілізація тиску води в області водозабірних кранів в розгалужених магістралях.
  2. Запобігання засмічень і створення шуму в результаті надмірно високого тиску в системі.
  3. Зниження споживання води за рахунок регулювання напору.
  4. Регулювання інтенсивності поливу з урахуванням вимог конкретної культури.

Підвищений тиск всередині системи зрошення здатний викликати поломку дорогого устаткування – типова проблема тих, хто відмовився від установки регулятора тиску води.

Для яких систем крапельного поливу підходять регулятори тиску води

У магазині Агролавка представлені регулятори тиску води (https://agrolavka.com.ua/g4279267-shlangi-polivochnye) для всіх типів систем автоматичного поливу і будь-яких видів шлангів. За рахунок спеціальних кріплень шланг для поливу з різним діаметром перетину може бути укомплектований таким обладнанням.

Робота регулятора тиску води ґрунтується на зрівноважуванні сили пружини і тиску води на пропускну мембрану. Якщо тиск в системі нижче, ніж задано настройками, пружина розтискається – клапани відкриваються на максимум. При зростанні тиску вище заданих параметрів, пружина стискається, що сприяє зниженню робочих параметрів.

Залежно від принципу роботи, регулятори тиску води бувають мембранними і пружинними. У будь-якому випадку, в комплектацію обов’язково входить манометр і ключі для фільтра (використовуються при видаленні засмічень з системи). Вибір моделі, комплектації регулятора тиску безпосередньо залежить від параметрів системи автоматичного поливу, визначені установки – максимально допустимого напору і інтенсивності зрошення. За рахунок найширшого асортименту компанії Агролавка вибрати необхідний вид обладнання, не виходячи за рамки встановленого бюджету, не складе ніяких труднощів. Будь-які товари для поливу і зрошення будь-яких площ і територій від виробника в Україні.

Leave a Comment