Найбільше нового житла протягом року збудували у Житомирському районі, – статистика

Найбільше нового житла протягом року збудували у Житомирському районі, – статистика

Випередили Житомир та Новоград-Волинський.

Найбільше нового житла у 2018 році збудували у Житомирському районі. Про це повідомили у головному управлінні статистики у Житомирській області.

За темпами будівництва Житомирський район перевищив навіть обласний центр. Згідно із повідомленням, протягом січня-вересня 2018 року у районі прийняли в експлуатацію 27 тис. 125 кв. метрів житла. У той час як у Житомирі прийняли 17 тис. 730 кв. метрів. Третє місце посів Новоград-Волинський. Тут за три квартали поточного року прийняли 6 тис. 800 кв. метрів новобудов.

Тим часом, найбільший приріст нового житла у порівнянні з минулим роком продемонстрували у Малинському районі. Тут протягом 9 місяців 2018 року збудували у понад 4 рази більше, аніж у минулому. Більше ніж удвічі житла звели у Новограді-Волинському, Любарському, Баранівському та Брусилівському районах. Найменший приріст, у 35 відсотків або 199 кв. метрів, продемонстрував Ємільчинський район.

Нагадаємо, що на будівництво амбулаторії з житлом для лікарів у Гришківцях витратять майже 7 млн грн. Станом на листопад, у Житомирі обсяги будівництва житла зменшилися на 32 відсотки.

Leave a Comment