Неякісний фальсифікат замість масла постачав у дитячі садки та магазини підприємець з Житомирщини

Неякісний фальсифікат замість масла постачав у дитячі садки та магазини підприємець з Житомирщини

Молочну продукцію реалізували в декілька областей.

У молочній продукції підприємства “Ружин-молоко”, яке розміщене у селищі Ружин,  під час лабораторних досліджень виявили фальсифікат.  Про це повідомили в Головному уравлінні Дердпродспоживслужби у Житомирській області. 

загружено (1)“Відповідно до листів Головних управлінь Держпродспоживслужби в Полтавській, Сумській, Івано-Франківській, Вінницькій областях та м. Києві у продукції ДП «Ружин-молоко» при лабораторних дослідженнях молочної продукції (масла солодковершкового) відібраної при здійсненні заходів державного контролю, виявлено фальсифікацію – продукція не відповідає параметрам вказаним на пакуванні. При дослідженні виявлялись немолочні жири в т.ч. рослинні жири. Продукція відбиралася як в реалізаційній мережі так і в дошкільних навчальних закладах”, – йдеться у повідомленні.

Варто зауважити, що інформація оприлюднена відповідно п.2, ч.2 ст.20 Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» від 18.05.2017 р. №2042-VIII.

Нагадаємо, стало відомо, в якому районі області найчистіша вода. Правоохоронці області виявили підпільні склади з фальсифікованим алкоголем.

Leave a Comment