Найбільше повідомлень про порушення виборчого законодавства надійшло з дільниць у місті Житомирі

Найбільше повідомлень про порушення виборчого законодавства надійшло з дільниць у місті Житомирі

 Вибори 2019.

Упродовж 21 квітня поліція Житомирщини зареєструвала 25 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства. А 22 квітня станом на 9:00 заяв про такі події не надходило. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Найбільше повідомлень упродовж дня волевиявлення надійшло з дільниць у місті Житомирі (14) та Коростенському районі (4).

«Серед інформацій, зареєстрованих правоохоронцями, найбільша кількість повідомлень стосується: – фотографування бюлетенів (5). Відносно двох громадян складено протоколи за ст. 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення; – відсутність виборців у списках та незаконна агітація (по 4); – перешкоджання реалізації виборчого права (2); – волевиявлення без надання підтверджуючих особу виборця документів та- пошкодження бюлетеня ( по 1); – інші (8)», – йдеться у повідомленні.

Усі повідомлення належним чином зареєстрували, за ними тривають відповідні перевірки. Водночас поліцейські регіону продовжують роботу із забезпечення правопорядку та безпеки на окружних виборчих дільницях, куди уже перевезли відповідну документацію.

Нагадаємо, Зеленського на виборах Президента України підтримали понад 73% виборців області. 73 повідомлення про можливі порушення на виборах отримала поліція області під час першого туру.

Leave a Comment