Найбільше товарів в область завозять з Італії, Китаю, Угорщини та Польщі

Найбільше товарів в область завозять з Італії, Китаю, Угорщини та Польщі

Цьогоріч зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами із 97 країн світу.

У 2018 році Житомирщина експортувала товари до 97 країн світу. Про це повідомила прес-служба облдержадміністрації з посиланням на головне управління статистики в Житомирській області. Найбільше товарів область експотрує до Білорусі, Італії, Німеччини, Польщі, Румунії та Туреччини, а імпортує з Італії, Китаю, Угорщини та Польщі.

«За січень-травень 2018 року з Житомирської області експорт товарів становить 282708,6 тис. дол., що більше майже на 19% за аналогічний період минулого року. За перші п’ять місяців цього року імпорт товарів до Житомирщини здійснили на суму 195321,9 тис. дол., це на 13,9% більше ніж у 2017 році. Зовнішньоторговельні операції проводились із партнерами із 97 країн світу», – йдеться у повідомленні.

Найбільш експортовані з Житомирщини категорії товарів: продукти рослинного походження; деревина і вироби з деревини; текстильні матеріали та текстильні вироби; машини, обладнання та механізми; електротехнічне обладнання.

Нагадаємо, у січні область вдвічі збільшила експорт у Росію. Депутати облради проситимуть не оподатковувати імпортний транспорт.

Leave a Comment