У січні область вдвічі збільшила експорт у Росію, – статистика

У січні область вдвічі збільшила експорт у Росію, – статистика

Найбільше торгували обладнанням та рослинною продукцією.

Протягом січня 2017 року Житомирщина вдвічі збільшила експорт товарів у Росію. Про це повідомила прес-служба управління статистики у Житомирській області.

«У січні 2017 року обсяг експорту товарів становив 37 млн дол. США, імпорту – майже 20 млн дол. США. Порівняно з січнем 2016 року експорт зріс на більше, ніж 30 % (на 8,6 млн дол.), імпорт – майже на 25 % (на 4 млн дол.)», – йдеться у повідомленні.

Найбільше товарів Житомирщина експортувала у Німеччину, Польщу та Білорусія. Ввіз продукції протягом січня найбільше здійснювали з Угорщини, Польщі та Німеччини.

Протягом січня 2017 року в порівнянні з січнем минулого року Житомирщина стала вдвічі більше експортувати товарів в Росію. Загальний обсяг вивезених товарів становив майже 2 млн дол. США. Імпорт залишився практично на тому ж рівні та становив трохи більше, ніж 1 млн дол. США.

До слова, найбільше виріс експорт області до Єгипту, Ірану та Індії, найменше – до Китаю та Іспанії. Найбільше Житомирщина торгувала обладнанням та рослинною продукцією.

Нагадаємо, що у 2015 році обсяг реалізованої областю промислової продукції склав майже 2 млн грн. На одне вільне місце у Ємільчинському районі претендують 770 безробітних.

Leave a Comment