НАЗК направить до суду 6 протоколів стосовно екс-директорки школи з Житомирщини

НАЗК направить до суду 6 протоколів стосовно екс-директорки школи з Житомирщини

Призначила на посади чоловіка та брата.

Національне агентство з питань запобігання корупції на засіданні 17 травня прийняло рішення про направлення до суду 21 протоколу про адмінправопорушення, які стосуються недотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» щодо врегулювання конфлікту інтересів. Серед них – 6 протоколів стосовно колишнього директора Полянківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Баранівської міської ради. Про це повідомила прес-служба відомства.

 

“Складено 6 протоколів стосовно колишнього директора Полянківської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів Баранівської міської ради Людмили Яковчук, яка не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, що виник у зв’язку з виданням наказів про призначення на посади своїх чоловіка та рідного брата, та вчинила дії в умовах цього конфлікту”, – йдеться у повідомленні.

Відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів передбачена частиною першою статті 172-7 КУпАП, а за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах такого конфлікту   інтересів – частиною другою цієї статті.

Нагадаємо, конфлікт інтересів: головний лікар преміювала доньку та купувала у неї товари за кошти закладу. Про конфлікт інтересів у Житомирській міській раді протягом року заявили 26 осіб.

Leave a Comment