У Житомирі реалізуватимуть проект щодо популяризації відмови від поліетилену

У Житомирі реалізуватимуть проект щодо популяризації відмови від поліетилену

За ініціативи міської ради.

У Житомирі реалізовуватимуть соціально-екологічний проект щодо обмеження використання пластикових пакетів. Про це під час чергового засідання виконкому 22 травня розповів директор департаменту економічного розвитку Микола Костриця.

Даний проект реалізують за підтримки кількох житомирських підприємств та найбільших торговельних центрів.

«На сьогодні маємо розуміння та підтримку з боку ряду найбільших торгових центрів. Крім того, співпрацюємо із кількома підприємствами, які готові співфінансувати цей проект», – розповів Костриця.

За його словами, реалізація проекту тільки стартувала і на даному етапі обговорюються її стратегія. Відтак, поки невідомо, де замовлятимуть екологічні сумки, хто їх вироблятиме тощо.

«Безперечно, ми зацікавлені, щоб їх робили житомирські підприємства. Однак ми не готові сьогодні сказати, чи є у Житомирі підприємство, яке зможе дати достатні кількість та якість виробів», – додав Костриця.

Поки що організатори проекту планують залучити до просвітницької роботи школярів. Про шкоду поліетилену їм мають розповідати вчителі. Тож очікується, що саме вони розкажуть про це власним батькам.

За попередніми розрахунками, екологічна сумка, виготовлена в рамках проекту, може коштувати до 30 грн. Кінцева ціна залежить від матеріалу, з якого їх робитимуть, кольорова гама та кількість варіантів написів.

Нагадаємо, що у лютому Житомирська міська рада прийняла рішення рекомендувати містянам відмовитися від поліетиленових пакетів. У січні таке ж рішення прийняла міська рада Новограда-Волинського.

Leave a Comment