Недобудову за телецентром у Житомирі хочуть перетворити на місце відпочинку дітей

Недобудову за телецентром, що поруч із вулицею Михайлівською, у Житомирі хочуть перетворити на місце для відпочинку і розвитку дітей. Про це йдеться в електронній петиції, оприлюдненій на сайті міської ради 14 березня.

“Багато років стоїть недобудова за телецентром, поруч із вулицею Михайлівською, в той час, коли в місті не вистачає приміщень для відпочинку і розвитку дітей. Було б доречніше з міського бюджету виділити кошти на завершення будівництва і щось зробити для дітей нашого міста, їхнього розвитку, а не чекати, коли хтось його приватизує за бесцінь. Було б чудово зробити там різноманітні спортивні секції, художнє мистецтво, школу танців, різноманітні гуртки, шаховий клуб і багато чого іншого”, – йдеться у повідомленні.

Нині електронна петиція має більше 20 % від необхідної кількості підписів. Підтримати прохання житомирян можна ще упродовж 87 днів.

Нагадаємо, у мерії відповіли на петицію, в якій житомиряни просили заборонити гральні автомати. Художнику Миколі Максименку присвоять звання почесного громадянина Житомира посмертно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *