Житомирянка виграла чемпіонат України зі спортивної ходьби

Житомирянка виграла чемпіонат України зі спортивної ходьби

У скарбничці збірної області є “срібні” та “бронзові” нагороди.

Житомирянка Дар’я Хусаінова стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби серед юніорів на дистанції 10 км. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків проходив у місті Івано-Франківську 11-12 березня. Про це повідомили в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

За інформацією управління, спортсменка завоювала путівку на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться в другій половині травня в Чехії.

“Срібною призеркою стала Тамара Гаврилюк на дистанції 20 км. Срібним призером серед юнаків 2002 р. н. та молоді на дистанції 3 км став Олександр Мищик. Всі вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики тренерів викладачів Чернова А.І. та Чернова В.І. Бронзовим призером серед юнаків на дистанції 3 км став Павло Суслов вихованець КДЮСШ ФСИ «Колос», тренер – Суслов В.М.”, – йдеться у повідомленні.

Збірна команда області була представлена 20 учасниками в різних вікових категоріях. У загальному заліку команда посіла ІV місце серед 15 областей.

Нагадаємо, “золото” і два “срібла” чемпіонату України з легкої атлетики завоювали студенти університету імені Франка. 50 стипендій призначили провідним спортсменам області.

Автор фото: з сайту управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

Leave a Comment