Житомирянка виграла чемпіонат України зі спортивної ходьби

Житомирянка Дар’я Хусаінова стала чемпіонкою України зі спортивної ходьби серед юніорів на дистанції 10 км. Чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків проходив у місті Івано-Франківську 11-12 березня. Про це повідомили в управлінні сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.

За інформацією управління, спортсменка завоювала путівку на Кубок Європи зі спортивної ходьби, який відбудеться в другій половині травня в Чехії.

“Срібною призеркою стала Тамара Гаврилюк на дистанції 20 км. Срібним призером серед юнаків 2002 р. н. та молоді на дистанції 3 км став Олександр Мищик. Всі вихованці ЖСДЮСШОР з легкої атлетики тренерів викладачів Чернова А.І. та Чернова В.І. Бронзовим призером серед юнаків на дистанції 3 км став Павло Суслов вихованець КДЮСШ ФСИ «Колос», тренер – Суслов В.М.”, – йдеться у повідомленні.

Збірна команда області була представлена 20 учасниками в різних вікових категоріях. У загальному заліку команда посіла ІV місце серед 15 областей.

Нагадаємо, “золото” і два “срібла” чемпіонату України з легкої атлетики завоювали студенти університету імені Франка. 50 стипендій призначили провідним спортсменам області.

Автор фото: з сайту управління сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації.