Неподалік новозбудованого фонтану житомиряни виносять сміття на дорогу

Неподалік новозбудованого фонтану житомиряни виносять сміття на дорогу

Комунальники не можуть знайти винуватців.

Неподалік новозбудованого фонтану та «облагородженого» подвір’я школи №17 Житомира, поблизу зупинки громадського транспорту по вулиці Хлібній містяни влаштували стихійне сміттєзвалище. Побутові відходи у одноразових пакетах виносять просто на дорогу. Ситуація триває вже кілька місяців. Міська влада не може дати ради.

За словами начальника управління комунального господарства Житомирської міської ради Олександра Марцуна, про ситуацію знають. На його думку, побутові відходи викидають не жителі району, а підприємці, які торгують у цьому районі.

«Питанням займається інспекція з благоустрою, встановлює винуватців та буде штрафувати», ‒ пояснив Марцун у коментарі «Вголос.Zt».

У той же час начальник КП «Інспекція з благоустрою» Житомирської міської ради Юрій Юзвинський впевнений, що сміття викидають жителі.

«Силами підприємства виставляли навіть людину, яка протягом робочого дня, з 9-ї до 18-ї, охороняла дану ділянку. Однак впіймати нікого так і не вдалося», ‒ пояснив керівник інспекції.

За його словами, поставити працівника на цілодобове чергування комунальне підприємство не в змозі. А викидають відходи переважно вночі або зранку.

Подібна ситуація, додав Юрій Юзвинський не лише на Хлібній. Таке саме стихійне сміттєзвалище житомиряни влаштували на розі вулиць Домбровського та Небесної Сотні. Однак на цьому місці вдалося впіймати кількох порушників і виписати штрафи.

Нагадаємо, що Житомирська міськрада просить Верховну Раду та Кабмін ввести податок на сміття. У житомирській мерії розповіли, на яку суму штрафуватимуть містян за спалювання сухого листя та сміття.

Leave a Comment