Житомирська міськрада хоче ввести податок на сміття

Житомирська міськрада хоче ввести податок на сміття

Звернеться до Верховної Ради.

Житомирська міська рада має намір просити Верховну Раду ввести місцевий податок за операції з поводження з відходами. Відповідний проєкт рішення сесії оприлюднили на сайті мерії.

«Схвалити текст звернення депутатів Житомирської міської ради до Верховної ради України щодо внесення змін до Податкового кодексу України, Бюджетного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» в частині доповнення системи податків і зборів місцевим збором за операції з поводження з відходами», йдеться у документі.

Ініціатором звернення є управління житлового господарства Житомирської міської ради. Розробники документу скаржаться, що попри передбачені чинним законодавством штрафи за несанкціоновані сміттєзвалища та порушення правил поводження зі сміттям, стягнути їх практично нереально. Тому у мерії просять депутатів Верховної Ради запровадити місцевий збір за операції з поводження з відходами.

В управлінні житлового господарства пропонують включити цей вид податку найближчим часом до податкового та бюджетного кодексу та стягувати його як із фізичних, так і з юридичних осіб.

Нагадаємо, що сесію облради скликають позачергово, щоб прийняти 2 звернення. На звернення щодо будівництва АЗС Сухомлин відреагував через місяць.

Leave a Comment