Невдовзі в Україні презентуватимуть фільм про Корольова, знятий житомирянами

Невдовзі в Україні презентуватимуть фільм про Корольова, знятий житомирянами

Його знімали у Житомирі, Бердичеві та Одесі.

Художньо-документальна стрічка про становлення в Україні майбутнього видатного вченого, організатора виробництва ракетно-космічної техніки Сергія Корольова невдовзі з’явиться на українських екранах. Про це повідомила пресслужба Житомирської міської ради. Стрічку зняв відомий житомирський режисер, заслужений артист України Петро Авраменко.

«Незламний. Шлях до мрії» ‒ це третій фільм, що увійшов до проєкту «Видатні постаті Житомира», який розповідає про легендарні, цікаві, містичні та загадкові постаті Житомирщини. Перша стрічка у творчому доробку цього проєкту – «Вогонь самопосвяти» про життя Олега Ольжича, друга – фільм «Де Шодуар?» про історичну постать барона Івана де Шодуара», ‒ йдеться у повідомленні.

Зйомки фільму проходили у Житомирі, Бердичеві, Хмельницькому та навіть в Одесі під час шторму. Кінострічка про відомого житомирянина охоплює його дитинство, юність та доросле життя. Тому головну роль виконують три актори. Корольова в дитинстві зіграв Володимир Мельник, в юності – Олег Потапов, роль видатного конструктора у дорослому віці — директор Житомирського академічного обласного театру Сергій Мисечко.

Документально-художній фільм «Незламний» знімався на замовлення департаменту освіти Житомирської міської ради за фінансової підтримки Житомирської міської ради. Наразі творча група готується до прем’єри.

Нагадаємо, що на фільм про Сергія Корольова з бюджету Житомира виділили майже 200 тис. грн. Фільм про Олега Ольжича, знятий житомирянами, продемонстрували у вересні 2017 року.

Leave a Comment