У Житомирській області закрили 16 заправок, – прокуратура

У Житомирській області закрили 16 заправок, – прокуратура

Вилучили понад 32 тонни пального.

Станом на 9 січня 2020 року у Житомирській області припинили роботу 16 нелегальних автозаправних станцій, які здійснювали реалізацію пального без належних дозвільних документів. Про це повідомила пресслужба прокуратури області.

«Слідчими підрозділами правоохоронних органів області проводиться досудове розслідування у 19 кримінальних провадженнях, зареєстрованих за фактами здійснення протиправної діяльності з реалізації пального, за ст.ст. 204, 272 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів; порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою)», йдеться у повідомленні.

У відомстві додають, що вже провели 64 огляди та 2 обшуки заправних станцій, розташованих на території області, якими встановлено, що 16 АЗС/АГЗС працюють без відповідних дозвільних документів. З обігу вилучено понад 32 тонни пального.

Ще на 5 субєктів господарювання за порушення порядку провадження господарської діяльності складено протоколи про вчинення адміністративних правопорушень.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації попросили жителів області «здавати» місця розташування незаконних заправок. Перевірку всіх АЗС Житомирщини в ОДА анонсували ще у листопаді 2019 року.

Leave a Comment