Невідомі атакували інтернет-сайт «Житомиробленерго»

Невідомі хакери атакували сайт «Житомиробленерго». Про це «Вголос.Zt» повідомили читачі. Станом на 9:27 сайт компанії не працює.

На сторінках соцмереж та у месенджерах житомиряни пишуть, що ще з вечора 30 січня вони не змогли передати показники лічильників. Адже не працює ані сайт, ані усі чат-боти та мобільні застосунки. На Facebook-сторінці товариства за 2 дні до цього з’явилося повідомлення із нагадуванням, що показники слід передати з 30 січня по 3 лютого.

У самому АТ «Житомиробленерго» повідомили, що DDoS-атака на всі інтернет-ресурси компанії почалася з 9-ї ранку 30 січня.

Хоча станом на 9:27 31 січня офіційних коментарів правоохоронців ще немає, вочевидь, атака здійснена з боку окупантів. Неспроможні залишити українців без світла та тепла шляхом ракетних обстрілів інфраструктури, вони намагаються здолати їх у такий спосіб.

Нагадаємо, що у липні Держспецзв’язку повідомило про кібер-атаку рашистських хакерів на сайти державних органів влади. У березні 2022 року потужної DdoS-атаки зазнав сайт Житомирської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *