Невідомий забудовник хоче спорудити багатоповерхівку на стадіоні, що на Корбутівці (ВІДЕО)

Невідомий забудовник хоче спорудити багатоповерхівку на стадіоні, що на Корбутівці (ВІДЕО)

Земельна ділянка належить громадській організації.

На території стадіону біля спорткомплексу «Динамо» по вулиці Чуднівська, 113 у Житомирі невдовзі може з’явитися ще одна багатоповерхівка. Про це «Вголос.Zt» розповіли мешканці прилеглих до стадіону будинків.

Територія стадіону огороджена металевим парканом. Жодних відомостей про те, що саме має бути на місці стадіону немає. Ані інформаційних щитів, ані інших знаків.

«Одного дня на стадіоні застала жінку, яка щось міряла. На запитання, що вона робить, та відповіла, що тут має бути 16-поверховий будинок, споруджений літерою «П». А вона просто вивчає місцевість», – розповіла жителька сусіднього зі стадіоном Корбутівського провулку Феля Висоцька.

Державний акт на право постійного користування земельною ділянкою площею 1,4835 га від 4 березня 1994 року належить громадській організації «Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України». Юридична адреса організації, згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, вулиця Чуднівська, 113. Керівником її є начальник головного управління нацполіції у Житомирській області В’ячеслав Печененко.

Попри те, що фахівці вже почали вивчати можливість зводити на місці стадіону багатоповерхівку, дозвільні документи, необхідні для початку робіт, у громадської організації відсутні. Про це у відповіді на офіційний запит «Вголос.Zt» повідомили як в управлінні державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області, так і в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю Житомирської міської ради. В управлінні ДАБІ у Житомирській області додали, що у серпні минулого року ФСТ «Динамо» отримало дозвіл на «капітальний ремонт внутрішніх приміщень фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо».

Міський голова Сергій Сухомлин у коментарі «Вголос.Zt» запевнив, що міська рада жодного відношення до цієї земельної ділянки немає і що на ній буде — не знає.

За неофіційною версією, яка побутує серед мешканців прилеглих будинків, на місці стадіону має бути відомче житло для поліцейських. Однак підтвердження даному факту поки немає. На інформаційний запит, направлений ще 14 липня до ГУНП у Житомирській області, редакція відповіді так і не отримала.

Хто саме і що має будувати на Чуднівській, 113, залишається тільки здогадуватися. Попри відсутність декларацій та дозволів уповноважених органів, територія колись загальнодоступного стадіону обнесена металевим парканом.

Нагадаємо, що прокуратура області разом із міською радою протягнули рішення про виділення землі під забудову сумнівному кооперативу. Скандально відомому забудовнику дали 5 земельних ділянок на Тетерівському бульварі.

 

Leave a Comment