В Баранівському районі виявили фуру з «львівським сміттям»

В Баранівському районі виявили фуру з «львівським сміттям»

Працівники ДЕЇ завадили вигрузити сміття.

У Баранівському районі 7 серпня працівники міської ради спільно з ДЕЇ у Житомирській області виявили фуру з львівським сміттям. Про це повідомила прес-служба Державної екологічної інспекції у Житомирській області.

«Сьогодні вранці в  Баранівському районі працівниками Баранівської міської ради,  Державної екологічної інспекції у Житомирській області та правоохоронцями та території Баранівського сміттєзвалиша виявлено спеціалізований вантажний сідловий тягач – сміттєвоз марки MAN наповнений побутовими відходами, який прибув з міста Львів. Даному автомобілю вищезазначені працівники завадили здійснити розвантаження Львівського сміття», – йдеться у повідомлення.

Згідно із товарно – транспортною накладною від 5 серпня № 050807, дане сміття повинно було бути доставлено в пункт розвантаження за адресою: Сумська область, Краснопільський район, село Великий Бобрик.

У водія вантажного автомобіля взяли пояснення. На даний час з’ясовуються всі обставини справи.

За останні півтора роки працівники Державної екологічної інспекції у Житомирській області виявили та обстежили більше 20 випадків  несанкціонованих місць розміщення та видалення твердих побутових відходів, які були завезені з міста Львів.

Нагадаємо, що нещодавно жителі Баранівки вже виявляли сміття зі Львова на сміттєзвалищі. Доказами слугували чеки, конверти, мішки. Житомиряни виступили проти прийому львівського сміття. Відповідну електронну петицію оприлюднена на сайті міської ради 27 червня.

Leave a Comment