“Невже є необхідність втручання Президента, щоб нас хоч хтось почув?” – Жителі Крошні скаржаться на нестачу транспорта

“Невже є необхідність втручання Президента, щоб нас хоч хтось почув?” – Жителі Крошні скаржаться на нестачу транспорта

Петиція.

Жителі мікрорайону Крошня, що в обласному центрі, знову скаржаться на відсутність транспортного сполучення із левовою частиною міста. А також нарікають, що один з двох зручних для “крошенців” колишніх автобусних маршрутів віддали приватному перевізнику, який не визнає пільг, визначених діючим законодавством. Відповідну електронну петицію оприлюднили 21 жовтня. 

“Міській владі, здається, невідомо, що у місті є великий мікрорайон під назвою Крошня, і він є ЄДИНИМ, що не має ПРЯМОГО транспортного сполучення з районними поліклініками, лікарнею, пенсійним фондом, центрами соціального обслуговування та соціального захисту.
Чому саме мешканцям Крошні для того, щоб дістатись до них, необхідно витрачати багато часу й удвічі більше коштів, ніж іншим містянам?
Більш того — один з двох зручних для крошенців колишніх автобусних маршрутів віддали приватному перевізнику, що не визнає пільг, визначених діючим законодавством!
Численні індивідуальні, колективні звернення та громадські слухання на цю тему міська влада вперто не чує.
Невже є необхідність втручання керівників області чи Президента, щоб нас хоч хтось почув?”, – написав автор звернення Валерій Болтушкін.

Петиція має набрати не менше 300 підписів впродовж 30 днів для її подальшого розгляду відповідальними особами Житомирської міської ради.

Нагадаємо, маршрути №10 та №110 об’єднали в один та «забрали» кілька зелених автобусів з Крошні. Мешканці мікрорайону Крошня скаржаться, що «поліпшення» транспортного сполучення призвело до колапсу. Людям складно добратися до роботи. А на проїзд з пересадками витрачається половина зарплати.

 

 

Leave a Comment