Незважаючи на заборону Сухомлина, львівська фірма продовжує розривати тротуари у Житомирі (ФОТО)

Незважаючи на заборону Сухомлина, львівська фірма продовжує розривати тротуари у Житомирі (ФОТО)

Наразі демонтують асфальтне покриття біля ЦУМу.

Львівська будівельна компанія “Ві.Ай.Пі”, яка виконує капітальний ремонт тротуарів на центральних вулицях Житомира, почала демонтувати асфальтне покриття біля центрального універмагу, не зважаючи на заборону міського голови Сергія Сухомлина.

remont-trotuaru-tsum-10-yz-15

Варто зазначити, що голова міської ради під час брифінгу повідомив журналістам, що підрядник по ремонту тротуарів порушив умови тендеру. Крім того, він зазначив, що представникам компанії, яка перемогла у тендері, були озвучені чіткі вимоги та умови щодо виконання робіт.

“Під час спільної наради з підрядником було заявлено, що протягом тижня вони “закриють” усі розриті тротуари. Проте обіцянки до цього часу  не виконані. Ми поставили умову – доки фірма-підрядник не закінчить ремонт розритих тротуарів, демонтувати нові вони не почнуть. З боку підрядної організації є систематичні порушення умов тендеру. Ми це визнаємо”, – заявив міський голова Сергій Сухомлин 18 жовтня.

В управлінні капітального будівництва міської ради пояснили, що фірма “Ві.Ай.Пі” зобов’язалась протягом тижня завершити капітальний ремонт тротуарів по вулиці Київській у повному обсязі. Мовляв, якщо не демонтувати старе покриття – нового покласти неможливо.

“Покриття біля ЦУМа демонтує компанія підрядник “Ві.Ай.Пі”. До початку нового року вони повинні закінчити будівельні роботи по всіх ділянках згідно договору. Дійсно, Сергій Сухомлин говорив, що тротуари не будуть демонтувати доки не зроблять вже розриті. Але, щоб покласти плитку, то потрібно демонтувати старий асфальт. По Київській плитка вже лежить. Наразі управління транспорту будує нові зупинки громадського транспорту. Тому в тих місцях ще не поклали плитку. Вони мають за тиждень закінчити капітальний ремонт вулиці Київської по стороні ЦУМу”, – пояснив начальник управління Дмитро Мамрай.

remont-trotuaru-tsum-14-yz-15 remont-trotuaru-tsum-13-yz-15 remont-trotuaru-tsum-11-yz-15 remont-trotuaru-tsum-12-yz-15 remont-trotuaru-tsum-8-yz-15 remont-trotuaru-tsum-9-yz-15 remont-trotuaru-tsum-7-yz-15 remont-trotuaru-tsum-10-yz-15 remont-trotuaru-tsum-5-yz-15 remont-trotuaru-tsum-6-yz-15 remont-trotuaru-tsum-4-yz-15 remont-trotuaru-tsum-3-yz-15 remont-trotuaru-tsum-2-yz-15

Нагадаємо, що за незадовільну якість капітального ремонту тротуарів на центральних вулицях Житомира, яким займається львівська будівельна фірма, міська рада застосує до останньої штрафні санкції.

Leave a Comment