Новоград-Волинський завод продає свої сільгоспмашини Росії

Новоград-Волинський завод продає свої сільгоспмашини Росії

Делегацію міської ради знайомили з роботою підприємства.

ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ експортує свою продукцію в Росію. Про це повідомила прес-служба міської ради. Окрім країни-агресора, купують товари заводу Молдова та Казахстан.

Днями на ПАТ „Новоград-Волинський завод сільгоспмашин“ побував міський голова Віктор Весельський разом із своїми заступниками та іншими працівниками мерії. У рамках робочого візиту делегація ознайомилася з діяльністю підприємства.

За інформацією прес-служби, Новоград-Волинський завод сільгоспмашин спеціалізується на виробництві машин та устаткування для сільського господарства, виготовляє обладнання до тракторів і автомобілів, ремонтує деталі до сільгоспмашин та іншої техніки, виготовляє металоконструкції для житлового будівництва.

До слова, у Новограді-Волинському дислокується 30-та окрема механізована бригада, яка понесла колосальні людські втрати за період російсько-української війни.

Нагадаємо, країна-агресор залишається найкрупнішим торгівельним партнером Житомирської області. Житомирський дитсадок зібрав допомогу бійціям 36-ї окремої бригади морської піхоти. А 2,5 тисячі рукавиць, шкарпеток, подушок та бандан створив «Бабусин батальйон» для бійців АТО.

Leave a Comment