Новоград: міська рада створила свою телестудію, яка є лише на паперах

Новоград: міська рада створила свою телестудію, яка є лише на паперах

На підприємстві не зареєстровано жодного працівника.

У Новограді-Волинському міська рада створила комунальне підприємство «Телестудія «Звягель». Відповідне рішення було прийняте сесією міської ради 29 вересня 2014 року. Про це «Вголос.zt» повідомив тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Сергій Колотов.

Але комунальне підприємство досі є лише на паперах.

«Телестудія була створена з метою висвiтлення дiяльностi органiв державної влади та мiсцевого самоврядування, пропаганди державної полiтики, об’єктивного висвітлення місцевих подiй, одержання прибутку….», – йдеться у відповіді на інформаційний запит.

За словами Колотова, міська рада повинна була створити статyтний капiтал комунального підприємства у розмірі 1 000 000 гривень. Однак, з мiського бюджету кошти на поповнення статутного капiталу досі не виділялися. Тимчасово виконуючим обов’язки головного редактора було назначено місцевого підприємця Олександра Куценка. Але у зв’язку із відсутністю діяльності комунального підприємства – заробітну плату керівник не отримував.

У 2015 році сесія міської ради затвердила 400 тис. грн на функціонування телестудії, але кошторисні призначення перерозподілили. На підприємстві не зареєстровано жодного працівника, ліцензії на мовлення підприємство теж не має.

Нагадаємо, Новоград-Волинська міська рада приховала майже чверть мільйона, які заплатила за висвітлення своєї діяльності. Колишнім мерам Новограда місто оплачує половину квартплати, а діючому голові – за оренду житла.

Leave a Comment