Новоград: у міськраді розповіли, скільки коштів йде на утримання парку культури та відпочинку

Новоград: у міськраді розповіли, скільки коштів йде на утримання парку культури та відпочинку

Парк знаходиться на балансі КП «Новоград-Волинськжитлосервіс».

На утримання Новоград-Волинського парку культури та відпочинку цьогоріч передбачили з міського бюджету понад 350 тис. грн. Про це «Вголос.zt» у відповіді на інформаційний запит повідомив міський голова Віктор Весельський.

На утримання парку культури та відпочинку площею 4,3 га. у цьому році  передбачили з міського бюджету 353 тис. 470 грн. Торік комунальне підприємство  «Новоград-Волинськжитлосервіс» освоїло 304 тис. 453 грн 20 коп. Ці кошти витратили на посадку та купівлю квітів, догляд за квітниками, косіння газонів, кронування, прибирання та поточний ремонт.

До слова, згідно рішення виконавчого комітету, утримання міського парку  здійснює КП «Новоград-Волинськжитлосервіс». Крім того, для утримання та обслуговування на баланс підприємства безоплатно передали й майно, яке знаходиться на території парку.

Нагадаємо, у Житомирській міськраді розповіли, скільки коштів йде на утримання парків. У Новограді парк після зими перетворився на суцільне болото.

1 Comment on this Post

 1. Інформаційна довідка, щодо освоєння коштів комунальним підприємством „Новоград-Волинськжитлосервіс“ за 2017 рік на утримання міського парку культури та відпочинку.
  1. Посадка та вартість квітів – 39,264 грн. (вартість квіткової продукції, заробітна плата працівників з посадки квітів).
  2. Догляд за квітниками – 11,220 грн. (заробітна плата працівників з прополки, поливу (вартість води для поливу та паливно-мастильні матеріали для доставки води).
  3. Косіння газонів – 68,520 грн. ( паливно-мастильні матеріали, заробітна плата працівникам з утримання газонів).
  4. Кронування дерев і догляд за живоплотами – 4,402 грн. ( заробітна плата працівників, вивіз решток деревини )
  5. Поточний ремонт – 24,984 грн.( заробітна плата працівників з поточного ремонту, ремонт оздоблення гранітних підпірних стін, ремонт ігрових майданчиків, ремонт лав та урн, фарбування лав, опор світильників, обладнання майданчиків, урн для сміття).
  6. Вартість прибирання: – 156,062 грн. (заробітна плата прибиральниць, вивозу та захоронення ТПВ, листя).
  7. Загальна сума витрат на утримання міського парку культури та відпочинку 304,453,2 грн.

  Відповіcти

Leave a Comment