Житомирська міськрада заплатить чверть мільйона за демонстрацію відео

Управління культури Житомирської міської ради заплатить 249 тис. 990 грн за технічний супровід світлодіодних телеекранів та розміщення на них відеопродукції. Відповідне оголошення оприлюднили на порталі публічних закупівель «ProZorro».

Визначення підрядника, який надаватиме згадані послуги, провели без конкурсу. Угоду мають підписати із київським ТОВ «Платформа». Загалом підприємство має обслуговувати 5 світлодіодних екранів, на яких управління культури має розмістити свою відеопродукцію.

У Житомирській міській раді підписання договору без тендеру мотивують тим, що на тричі оголошений тендер не зголосилася достатня кількість учасників.

Вперше тендер оголосили на суму 400 тис. грн ще у грудні 2017 року. Пропозицій від учасників не надійшло. Двічі поспіль, вже на суму 250 тис. грн зголошувалося ТОВ «Платформа» 16 лютого та 5 березня. Однак через відсутність інших заявок закупівлі знову скасували.

Згідно із оголошенням на порталі «ProZorro», підписати угоду із столичною фірмою мають вже у квітні.

Нагадаємо, що в тендері управління культури брала участь двічі одна й та сама особа. Цей же підрозділ міської ради заплатив майже 200 тис. грн за сцену фірмі радника Сухомлина.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *