«Свобода» в облраді дуже хоче грамоту Верховної Ради для свого однопартійця

Головного лікаря центральної районної лікарні Житомирського району, депутата облради Тараса Собка хочуть рекомендувати до нагородження грамотою Верховної Ради. Із такою пропозицією виступили його однопартійці. Відповідний проект рішення сесії Житомирської обласної ради оприлюднили на сайті.

«Порушити перед Верховною Радою України клопотання про нагородження Грамотою Верховної Ради України Собка Тараса Дмитровича, головного лікаря КУ «Центральна районна лікарня» Житомирської районної ради, депутата обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, активну громадянську позицію та безпосередню участь у наданні професійної лікарської допомоги військовимв зоні проведення антитерористичної операції», – йдеться у документі.

Примітно, що розробником даного документу на сайті облради зазначений однопартієць Тараса Собка депутат Юрій Бовсунівський. У преамбулі до проекту рішення автори документу посилаються на рекомендації постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, місцевого самоврядування, законності, правопорядку та антикорупційної діяльності. Останню очолює голова фракції «Свобода» у облраді Сидір Кізін.

Нагадаємо, що Тарас Собко був кандидатом на посаду головного лікаря ЦРЛ Житомирського району у 2016 році. У 2017 році він таки очолив лікарню після того, як його попередник звільнився за власним бажанням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *