Новоград: за мобільний зв’язок чиновників Весельського місто заплатило понад 8500 гривень

У Новограді-Волинському з бюджету міста заплатили понад 8500 грн за мобільний зв’язок міського голови Віктора Весельського та працівників виконавчих органів міськради. Про це у відповіді на інформаційний запит «Вголос.zt» повідомив міський голова.

«За кошти мiського бюджету оплачусться мобiльний зв’язок для використання в службових цiлях мiським головою та працiвниками виконавчих органiв міської ради. У 2018 роцi були укладенi угоди з ПрАТ «Київстар» та ТОВ «Лайфселл» на суму 8 тис. 520 грн, з них за сiчень-жовтень 2018 року витрачено – 8 тис. 100 грн», – йдеться у листі.

Крім того, на стацiонарний телефонний зв’язок та інтернет за сiчень-жовтень 2018 року чиновники витратили 2 тис. 199 грн з бюджету міста.

Цікаво, що відповідно до рішення сесії міської ради, яке у грудні минулого року прийняли місцеві депутати, VIP-чиновникам дозволили витрачати щомісяця з бюджету міста не більше, ніж 1500 грн на мобільний зв’язок.

Нагадаємо, меру Новограда депутати висловили недовіру і він пішов на лікарняний. Мера Новограда суд визнав винним у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією. Секретаря Новоград-Волинської міськради суд поновив на посаді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *