Секретаря Новоград-Волинської міськради суд поновив на посаді

Секретаря Новоград-Волинської міськради суд поновив на посаді

Виплатять компенсацію.

Секретаря Новоград-Волинської міської ради Олену Пономаренко, яку під час сесії 25 травня зняли з займаної посади, поновив суд. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook написав депутат міськради Сергій Хапчук.

«Суд поновив Пономаренко на тому місці, де зараз розклав свої особисті речі Остапчук Василь, та ще й нам з вами треба відшкодувати «..середній заробіток за час вимушеного прогулу», – йдеться у дописі.

В телефонній розмові із журналістом «Вголос.Zt» депутат підтвердив цю інформацію. За його словами, рішення про поновлення Олени Пономаренко на посаді та відшкодування «прогулу» обласний адміністративний суд прийняв 25 жовтня.

Ухвала суду на поточний момент не оприлюднена у реєстрі судових рішень. Так само відсутня інформація щодо Олени Пономаренко на сайті Новоград-Волинської міської ради. У розділі «секретар міської ради» міститься інформація про Василя Остапчука, якого призначили на посаду 17 вересня 2018 року.

Нагадаємо, що перша спроба обрати секретаря Новоград-Волинської міськради провалилася. Його обрали лише з четвертої спроби.

Leave a Comment