Новозбудований дитсадочок у передмісті Житомира відключать від газу

Дитячий садочок,  який нещодавно збудували у приміському селі Левків Житомирського району відключать від газової труби. Про це повідомили у прес-службі “Житомиргазу”.

За словами газівників, підрядник, який виконував будівництво, самовільно врізався у газопровід, не маючи жодних дозвільних документів.

У відділі освіти Житомирської райдержадміністрації про цю ситуацію нічого не знають.

“Нам про це нічого не відомо. Швидше за все, цим питанням опікується сільська рада”, – відповіла журналісту “Вголос.Zt” начальник відділу освіти Житомирської райдержадмінстрації Вікторія Каменчук.

Ситуацію зміг прояснити Левківський сільський голова Олександр Окоча, який із п’ятниці перебуває на лікарняному.

“Мова не йде про відключення. Навпаки, зараз працюємо над підключенням садочка до опалення. Там підрядник ніби самовільно здійснив вріз. Однак із нашого боку ніяких претензій до нього немає. Все зроблено згідно із проектною документацією. Що ж стосується газу, то це питання сьогодні буде вирішуватися”, – пояснив Олександр Окоча.

У “Житомиргазі” наголошують, що всі операції із газом мають проводити виключно працівники їхнього підприємства. А на соціальних об’єктах на зразок садочка і поготів. Адже це життя та здоров’я дітей.

Нагадаємо, що в облдержадміністрації стверджують, що Житомирщина опалюється на всі сто відсотків.  Водночас у “Житомиргазі” кажуть, що промислові підприємства та бюджетні установи області суттєво зменшили споживання “блакитного палива”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *