Найбільше зекономили газу промислові підприємства та бюджетні установи, – «Житомиргаз»

За три квартали 2016 року жителі Житомирщини використали 390 млн куб. м. газу. Скорочення споживання газу зафіксоване серед установ бюджетної сфери – на 17,2 %. Трохи менше, ніж на 2,6 % зменшила споживання газу промислова сфера. Населення, яке використовує газ для побутових потреб, використало майже стільки ж газу, як і минулоріч – 240,2 млн куб. м. Про це повідомила прес-служба ПАТ «Житомиргаз».

«На сьогодні борги теплопостачальних підприємств перед «Житомиргазом» становлять 9,5 млн грн. Побутові споживачі, на які припадає 62 % споживання газу регіону, боргують за розподіл газу понад 60 млн грн», – зазначила комерційний директор ПАТ «Житомиргаз» Лариса Продоус.

За кошти, що надходять від клієнтів за спожитий газ, компанія фінансує усі роботи з утримання газотранспортної системи, ремонт та обслуговування газових мереж, роботу аварійно-диспетчерської служби.

«За останні п’ять років за період дев’ять місяців найбільше газу на Житомирщині використали у 2012 році. А загалом же обсяг споживання газу протягом 2012 – 2016 років скоротився на 30 %», – розповіли у прес-службі.

Нагадаємо, житомирянин відкрив газ у квартирі та погрожував підірвати багатоповерхівку. «Житомиргаз» запланував встановити 800 будинкових лічильників газу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *