Новим директором житомирського КП «Центр інвестицій» став підприємець з району

Новим директором житомирського КП «Центр інвестицій» став підприємець з району

Розпорядження підписав Сухомлин.

Новим керівником КП «Центр інвестицій» Житомирської міської ради став підприємець з села Іванівка Житомирського району Ігор Гречковський. Відповідне розпорядження підписав міський голова Сергій Сухомлин.

Згідно із декларацією Гречковського, він є власником та керівником ПП «Ден», зареєстрованого у селі Іванівка. У власності має також два вантажних автомобілі та будинок площею понад 268 кв. метрів. Задекларував новий керівник житомирського комунального підприємства також 200 тис. грн готівки та понад 28 тис. грн кредитних коштів разом із дружиною.

Доходів від зайняття бізнесом Ігор Гречковський у декларації не вказав. Так само як і забув зазначити, що його дружина Альона Гречківська є власником та керівником малого підприємства «Олена». Останнє, до речі, зареєстроване за тією адресою, що і ПП «Ден». У декларації вказано лише, що Альона Гречківська має у власності авто «Шевроле» та 18 тис. 240 грн кредиту в «Укрсиббанку».

Син Ігоря Гречковського Денис працює в управлінні державної виконавчої служби обласного управління юстиції.

Нагадаємо, що Сухомлин призначив нового керівника міського пластового центру. В. о. керівника житомирського ТТУ вдруге призначили виконуючим обов’язки.

Leave a Comment