Новими головами трьох РДА області стали фермер, підприємець та посадовець міграційної служби

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення голів Новоград-Волинської, Попільнянської та Овруцької райдержадміністрацій. Документи оприлюднили на сайті президента.

Відтак, Новоград-Волинським районом керуватиме місцевий фермер Сергій Литвинчук. У його декларації вказано, що він є кінцевим бенефіціарієм фермерського господарства «Декор Звягель Сад». Протягом року він заробив трохи більше 27 тис. грн.

Овруцькою райдержадміністрацією керуватиме підприємець із Рівного Ярослав Чепурко. За його декларацією він є співвласником споживчого товариства «Кооператор 2016». Як і його колега з Новограда-Волинського, він займається сільським господарством. Однак цей вид діяльності, згідно із декларацією, приніс йому протягом року понад півмільйона гривень.

Головою Попільнянської райдержадміністрації став колишній керівник місцевого відділу міграційної служби Андрій Жарук. Попри майже 200 тис. грн зарплати за рік, новий керівник Попільнянського району не має власного житла. Він орендує квартиру площею 49 квадратних метрів і понад гектар землі у Парипсах Попільнянського району.

Нагадаємо, що перед призначенням на посаду голова Ємільчинської РДА отримував допомогу по безробіттю. Районні адміністрації області очолили екс-посадовці, поліцейський та підприємці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *