Родичка Зубка не змогла очолити обласний краєзнавчий музей

Родичка Зубка не змогла очолити обласний краєзнавчий музей

Не відповідає кваліфікаційним вимогам.

Сестра дружини екс-віце-прем’єра Геннадія Зубка Тетяна Парфентієва не зможе очолити обласний краєзнавчий музей. Таке рішення прийняла конкурсна комісія. Підставою для відхилення її кандидатури стала невідповідність кваліфікаційним вимогам. Про це повідомила пресслужба обласної ради.

Участь у конкурсі на посаду брали чотири претенденти. Серед них науковий співробітник музею Микола Весельський та його колишній керівник Роман Насонов. Конкурсна комісія погодила кандидатуру Романа Насонова на посаду директора музею. Рішення щодо його призначення має ухвалити сесія обласної ради 18 грудня.

Довідково. Тетяна Парфентієва вперше потрапила до Житомирської районної ради за списком «Батьківщини». Згодом перейшла у політичну силу екс-президента Порошенка. На останніх місцевих виборах очолювала список БПП-«Солідарності» у Житомирську районну і однойменну фракцію. У вересні 2018 року очолила управління культури і туризму Житомирської ОДА.

Нагадаємо, що конкурс на посаду керівника обласного краєзнавчого музею оголосили у жовтні поточного року. Комунальні підприємства обласної ради «Надра Житомирщини» та «Еко-Сервіс» звітуватимуть на найближчій сесії.

Leave a Comment