Новий голова Черняхівської РДА не має власного авто

Новим головою Черняхівської РДА став житомирянин Олександр Дубенцов. Відповідне розпорядження Президент України Володимир Зеленський підписав ще 27 грудня. Представити його колективу голова ОДА Віталій Бунечко поїхав лише 8 січня. Примітно, що у нового керівника Черняхівщини немає автомобіля. Принаймні, про це свідчить його декларація.

Згідно із декларацією Олександра Дубенцова, протягом 2019-го року він заробив трохи більше 61,5 тис. грн. Їх він заробив на житомирському ТОВ «Магнум Ентерпрайз». За реєстром фізичних та юридичних осіб, володіють фірмою житель Житомира та громадянин Білорусі. Основний вид діяльності підприємства — неспеціалізована оптова торгівля.

Його дружина Ілона за минулий рік отримала 9 тис. грн допомоги при народженні дитини. Єдине майно, яке вказав у декларації Дубенцов, це квартира площею 56 кв. метрів.

Нагадаємо, що головою Радомишльської РДА став бізнес-партнер екс-губернатора області Павла Жебрівського. До цього керівник Радомишльського району планував очолити Брусилівську РДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *