У Радомишлі офіційно представили керівника РДА, яким став бізнес-партнер Жебрівського

У Радомишлі офіційно представили керівника РДА, яким став бізнес-партнер Жебрівського

26 грудня.

Від 23 грудня Радомишльський район має нового керівника – розпорядження про призначення голови райдержадміністрації Віктора Пулковського підписав Президент України Володимир Зеленський. Заступниця голови ОДА Наталія Остапченко представила новопризначеного голову активу та громаді району 26 грудня. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

“Віктор Пулковський висловив вдячність за довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів”, – йдеться у повідомленні.

Як вже повідомлялося раніше, підприємець із Баранівки Віктор Пулковський подавав до Національної аґенції із питань запобігання корупції декларацію кандидата й на голову Брусилівського району.

У декларації Пулковського зазначено, що він має майже 1 га землі у Баранівці та два житлові будинки загальною площею понад 370 кв. метрів. Крім того, він є співвласником Довбиського фарфорового заводу. Кінцевим бенефіціарієм підприємства є екс-голова Житомирської та Донецької ОДА Павло Жебрівський.

Нагадаємо, що Попільнянську РДА очолив екс-керівник місцевої міграційної служби. Перед призначення на посаду новий голова Ємільчинської РДА отримував допомогу по безробіттю.

Leave a Comment