Новий голова Хорошівської РДА торік отримував допомогу по безробіттю

Президент України Володимир Зеленський призначив голову Хорошівської районної державної адміністрації. Відповідне розпорядження президент підписав 10 квітня.

«Призначити СТУЖУКА Анатолія Володимировича головою Хорошівської районної державної адміністрації Житомирської област, – йдеться у документі.

Відомо, що Стужук проживає у селищі Іршанську, що у Хорошівському районі. Відповідно до декларації за минулий рік, він отримав 57,9 тис. грн заробітної плати на Іршанському ГЗК, а також 67,8 тис. грн допомоги по безробіттю. Цінне майно нового голови РДА – зареєстроване на дружині. Світлана Стужук декларує 111 475 грн зарплати в профкомі Іршанської ГЗК, житловий будинок  площею 152,1 кв. м та земельну ділянку 1096 кв. м в Іршанську. Також у її власності легковий автомобіль Mitsubishi Grandis.

Нагадаємо, Зеленський призначив ще двох голів РДА Житомирщини. Мер Новограда у 2019 році купив автомобіль та квартиру у Києві. Новими головами трьох РДА області стали фермер, підприємець та посадовець міграційної служби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *