Новий голова Новоград-Волинської РДА задекларував зарплату слюсаря

Із 11 грудня Новоград-Волинський район має нового керівника – розпорядження про призначення голови райдержадміністрації Сергія Литвинчука підписав Президент України Володимир Зеленський. Представив новопризначеного голову активу та громаді району заступник голови ОДА Віктор Градівський. Про це повідомила пресслужба облдержадміністрації.

Сергій Литвинчук висловив вдячність за довіру та запевнив, що працюватиме на досягнення високих результатів.

Відомо, що Сергій Литвинчук був представником Володимира Зеленського в огружній виборчій комісії під час чергових виборів Президента України. А у 2010 році був кандидатом в депутати Новоград-Волинської міської ради від партії Віктора Ющенка “Наша Україна”.

Відповідно до декларації про доходи, Сергій Литвинчук є власником фермеського господарства “Декор Звягель Сад”. У його власності – автомобіль Peugeot, мінітрактор,  земельна ділянка у районному центрі. Ще дві – він орендує в садово-городньому товаристві “Ветеран”.  За минулий рік Литвинчук заробив трохи більше, ніж 27 тис. грн. Саме таку суму він отримав як слюсар, працюючи за сумісництвом у АТ оператор газорозподільної системи “Житомиргаз”. Дружина нового голови РДА заробила більше – майже 80 тис. грн. Готівкою Литвинчуки задекларували 65 тис. грн.

У колах райцентру нового голову характеризують як порядну людину.

Варто зауважити, що на Житомирщині Президент України Володимир Зеленський призначив вже 20 голів райдержадміністрацій. Тринадцять нових керівників районів вже представили громадам голова ОДА та його заступники, ще одного представлять найближчим часом.

Нагадаємо, перед призначенням на посаду голова Ємільчинської РДА отримував допомогу по безробіттю. Підприємець із Рівного, який торгує м’ясом, очолив Овруцьку РДА.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *