Підприємець із Рівного, який торгує м’ясом, очолив Овруцьку РДА

Підприємець із Рівного, який торгує м’ясом, очолив Овруцьку РДА

Нового голову представили громаді 17 грудня.

Овруцьку РДА відтепер очолює Ярослав Чепурко. Перший заступник голови ОДА Володимир Федоренко представив нового голову 17 грудня. Про це повідомили у пресслужбі облдержадміністрації. Розпорядження про призначення підписав Президент України Володимир Зеленський 11 грудня.

За інформацією пресслужби, Чепурко Ярослав Олексійович народився 4 серпня 1974 року у Рівному. У 1998 році здобув повну вищу освіту у Київському торгово-економічному інституті.

Відповідно до декларації про доходи, яку Чепурко оприлюднив як кандидат на посаду голови Овруцької районної державної адміністрації, він є власником квартири в Києві площею майже 85 кв м, а також є співласником земельної ділянки та будинку площею майже 190 кв м. Також йому належить авто Volkswagen Tiguan.

Крім того, Ярослав Чепурко є співласником фірм, які займаються оптовою торгівлею м’ясом та м’ясними продуктами. Від зайняття підприємницькою діяльністю минулоріч він заробив понад півмільйона грн.

За минулий рік Чепурко задекларував 26 тис. доларів та 21 тис. євро готівки.

Нагадаємо, депутати облради попросять міноборони не переводити військову частину з Овруцького району. Скандально відоме «Елітбуд-1» робитиме колектор у Овручі.

 

Leave a Comment