Новий підрядник з вивезення сміття у Житомирі скаржиться на дії попереднього

Новий підрядник з вивезення сміття у Житомирі скаржиться на дії попереднього

Йому не дають нормально працювати.

ТОВ «Ґрін Бін Україна», яке нещодавно почало вивозити сміття у Житомирі замість ПП ВЖРЕП №4 скаржиться, що останнє не дає йому працювати. Про це під час позачергового засідання виконкому повідомив заступник міського голови Житомира Сергій Кондратюк.

«Перешкоджання полягає у перевертанні контейнерів, закидання у сміттєві баки листя, розповсюдження листівок про те, що ПП ВЖРЕП №4 є законним перевізником сміття тощо. Крім того, на території, яку обслуговує «Ґрін Бін», здійснюється найбільше підпалів та пошкоджень контейнерів», – сказав Кондратюк.

За його словами, на сьогодні ПП ВЖРЕП №4, попри рішення конкурсної комісії, не прибрало свої контейнери, встановлені раніше. В зв’язку з цим Житомирська міська рада звернулася до антимонопольного комітету зі скаргою на дії приватного перевізника. Окрім того, виконком надав дозвіл КП «Інспекція з благоустрою» вилучати контейнери ПП ВЖРЕП №4 у разі їх самовільного встановлення.

Нагадаємо, що приватний ВЖРЕП №4 більше не вивозить сміття у Житомирі за рішенням конкурсної комісії. Власника ВЖРЕП №4 Володимира Тичину облили зеленкою на його виборчому окрузі.

Leave a Comment