Обласна база спецмедпостачання перерахувала частину грошей фірмі «Укрфармгруп»

Обласна база спецмедпостачання перерахувала частину грошей фірмі «Укрфармгруп»

З понад 38 мільйонів заплатили майже 2 мільйони.

Обласна база спецмедпостачання, скандал із якою розгорівся кілька місяців тому, перерахувала ТОВ «Укрфармгруп» два мільйона бюджетних гривень.

Ще у березні місяці довкола тендеру на закупівлю лікарських препаратів розгорівся величезний скандал. Київська компанія «Укрфармгруп» виграла торги з постачання медикаментів комунальній установі. Однак, як виявилося, ціни на окремі препарати були завищені як мінімум вдвічі. Причому ціна відрізнялася на купівлю медикаментів вроздріб, а установа закуповувала оптом. Зрозуміло, що при великих закупівлях ціна мала бути ще нижчою від стандартної роздрібної.

Саме це слугувало підставою для звільнення обласною радою вже екс-директора Володимира Гришковця. Сесія обласного органу місцевого самоврядування перетворилася на справжнісіньке шоу, де ряд активістів, на чолі із Наталією Циганчук, намагалися зірвати засідання та вберегти Гришковця від звільнення.

Тим часом, 13 травня та 1 червня обласна база спецмедпостачання таки перерахувала гроші ТОВ «Укрфармгруп». Щоправда, не 38 мільйонів, про які йшлося у договорі, підписаному із підприємством, а всього 2 мільйони.

Нагадаємо, що обласна рада звільнила Володимира Гришковця через відсутність фахової освіти. Крім того, як стверджувала голова Житомирської обласної ради Анжеліка Лабунська, у роботі обласної бази спецмедпостачання було виявлено фінансові зловживання.

Leave a Comment