Працівник сільського господарства отримував в середньому понад 3 тис. грн зарплати

Протягом п’яти місяців від початку року в галузі сільського господарства працювало 9806 працівників. Водночас упродовж цього ж періоду в агропромисловому комплексі області створили 228 нових робочих місць. Про це повідомили в управлінні агропромислового розвитку облдержадміністрації.

«У сільськогосподарському виробництві області створено 89 робочих місць, найбільше з них у Червоноармійському, Олевському та Чуднівському районах. На підприємствах харчової та переробної промисловості – 139 робочих місць, найбільше у ПАТ «Овруцький молочно-консервний комбінат», ПП «Ренет» та ТОВ «Житомирський м’ясокомбінат». З початку року додатково залучено в сільське господарство області 237 працівників. Підприємствами харчової та переробної промисловості додатково залучено на виробництво 73 особи», – повідомили в управлінні.

При цьому розмір середньомісячної заробітної плати одного штатного працівника у сільському господарстві області у січні – травні становив 3400 грн, що на 658 грн більше, ніж за аналогічний період минулого року, проте на 197 грн менше від загальнообласного показника по економіці області в цілому.

Нагадаємо, середньомісячна заробітна плата працівників  державних лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства за І квартал цього року становила 6060 гривень. У порівнянні з цим же періодом попереднього року вона зросла на 47 %.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *